pondělí 18. dubna 2011

První Tombola Hadího krále!

Máte zájem získat spoustu krásných věcí za pouhé dva srpce? A přitom podpořit Zmijozelský kolejní časopis? Pak je toto šance právě pro vás, čtěte dál!

V minulém týdnu jsem se naotravovala u spousty profesorů naší školy a prosila je, jestli by nepřispěli na naší kolejní tombolu. Jedná se samozřejmě o tombolu pro celou školu, každý z vás se může zúčastnit. Tombola proběhne 26.4. od 19:00 v jedné z učeben, případně v KNP, když už to bude možné.

Jeden lístek stojí dva srpce a počet lístků na jednu osobu není omezen! Takže nakupujte nakupujte, ceny jsou opravdu lákavé! (viz níže!) Na tombole nemusíte být fyzicky přítomni, pokud si koupíte lístky (v prodeji jsou ode dneška do 25.4. do půlnoci!) budou vám ceny později doručeny automaticky, o svou výhru tedy nepřijdete.

A na jaké ceny se můžete těšit, co můžete za své dva srpce získat? Samozřejmě máme spoustu fazolek, plyšáků,  lektvarů či různých kouzelných předmětů (dýňové bomby pro všechny!). Ale to není to hlavní. Pokud budete mít opravdové štěstí, můžete se těšit na Potentilla palustris, kterou se dá vyléčit úplavice nebo také Irské šaty sv. Patrika (vpravo)!! Také můžete získat některého z hromady opuštěných kebuláčků nebo velmi žádaný Sluneční Plášť. Jako výhru můžete získat i nějakou část famfrpálové výbavy nebo kousek ze spousty oblečení a v neposlední řadě jednu z galeonových poukázek! Celkem vám Hadí král rozdá krásných 43 cen!Výtěžek poputuje na kolejní konto a také jako premie pro redaktory našeho plátku. Možná chápu, že se vám nechce investovat do cizí koleje - ale nejsou ty ceny opravdu lákavé? :D

Takže neváhejte a nakupujte! Pro lístky pište sovu do sovince Tydynky Flyové, posílejte rovnou peníze (2srpce = 1 lístek) a obratem obdržíte čísla vašich lístků, které budu losovat chytrým mudlovským generátorem čísel! Tato šance se již nebude opakovat! No povězte - kdo jiný vám dá Irské šaty sv. Patrika za dva srpce, než Hadí král?

Velké díky patří našim sponzorům (budou zveřejněni i v editorialu):
                               bibi střeštěnka
                               Midar Kilahim 
Ellenar Holkin
David Nekromacer
Elizabeth Lextrová
Alisma Bailly Fisto
Niam i Tir-na-nog
Kristie Smithová
Filius Orionis
Matthew Whitecrow
Barbara A. Lecter
Bellatrix Nargelest
Angela Grey-Slytherin
Lenůlie Čihůlková
Ked Looben
                               Cassidy Cestwood
                                Ladard Papulka
                                Chyn Ti

19 komentářů:

 1. Jůů, to bude určitě super :)) Už se těšim :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super nápad ! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Kolik tam máte těch bylinek?

  OdpovědětVymazat
 4. Jednu, bohužel Hadí král nezvládl sehnat více kusů této vzácnosti. ;D

  OdpovědětVymazat
 5. Vidím své jméno! :D

  OdpovědětVymazat
 6. Nechápu, proč bylinku raději nedáte někomu z vaší koleje, aby se mohl uzdravit. Nechat ostatní, aby o ní soutěžili, to je dosti... nechutný.

  OdpovědětVymazat
 7. barvistka, barvistka, barvistka +poskakuje a ukazuje na Sam-Am+

  Zmijozel je asi úplně pitomej a všechno co dostal do tomboly, jejíž náplň byla PŘEDEM JASNÁ bude škudlit pro sebe... Tady je vidět smýšlení některých lidí na hradě.

  Tleskám, vážně jo 8-)

  OdpovědětVymazat
 8. Nikdo tě nenutí o bylinku soutěžit. Ale někteří lidé nemůžou sedět u jámy nebo čekat ve VS, až bude výprava, tak mají tu možnost takhle. A vsadím se, kdybych tu bylinku vzala, a dala jí některému zelenému, tak by mě polovina školy obvinila z barvismu. :D Nevidím na tom nic špatného, že se dá bylinka i vyhrát ;)

  OdpovědětVymazat
 9. jo, ještě podpis jsem zapomněla!

  Barbara Arianne Lecter

  OdpovědětVymazat
 10. Já osobně si myslím, že je to velice dobrý nápad a mileráda se zúčastním. :))

  Linn

  OdpovědětVymazat
 11. Co je na tom, že jsem bylinku, kterou jsem našla, poslala madam Leti, aby ji dala někomu potřebnému? Proč v tom vidítě něco špatného? Protože je má kolejní? Vždyť je to ošetřovatelka! Chtěla jsem tím říct, že ji můžete někomu darovat - ano, zmínila jsem vaši kolej - to proto, že tam asi nejvíce máte přehled o těch, kdo jsou nemocní. Prostě darovat něco zadarmo - komukoliv.

  OdpovědětVymazat
 12. Už dvakrát moc dlouze, tak to zkusím zkrátit...
  1) Doteď tu nikdo nemluvil o žádné tvojí bylince a myslím, že je všem upřímně jedno, co jsi s ní udělala - je to tvoje věc. Tj. proč to sem taháš?
  2) Bylinka není Tydynky ani HKčka a už vůbec ne Zmijozelu - je toho, kdo ji poslal jako sponzorskej dar do tomboly a chtěl, aby ji měli možnost vyhrát všichni za lístek za dva srpce. Bistortu a Rumex jsi mohla koupit za dvě géčka, když nemoci začínaly.
  Každopádně - využití bylinky Tydynkou jinak by byla zpronevěra.
  3) Ale - je to věc každýho. Někomu přijde nechutný to prodávat, mi zase přijde nechutný dávat to lidem zadarmo, protože je to podporování přístupu "si počkám a nehnu pro to prstem, pže mi to stejně někdo dá". Ale jestli to někdo dělá, žíly mi to netrhá. A jestli někdo tu bylinku prodá za xx géček, tak je mi to taky fuk. Jeho čas při získávání - jeho věc.

  OdpovědětVymazat
 13. tak tak, cerri to vystihla přesně... :)) mně to náhodou přijde správný jako. Co je zlýho na tom, že se někdo o něco dělí? +kroutí hlavou+
  Suši

  OdpovědětVymazat
 14. Chci pochválit nápad Hadáho krále, Tydynka už ostatně ví, že se mi nápad dost líbí. Tomboly mám ráda a jejich hlavní smysl vnímám v tom, že se člověk prostě pobaví nad překvapením, zda a v co se mu zakoupené losy promění. Takže se těším, i kdybych za své losy nedostala nic, neberu to jako ztrátu svých peněz, jako ohavnost ze strany zelených ani jako nechutné kupčení s věcmi. Pořadatelka věci získala od sponzorů, dala do toho určitě dost energie a nápaditosti, takže - DÍKY, Tydynko! :)

  Ner

  OdpovědětVymazat
 15. Ner, díky moc za podporu! :) Jsem ráda, že někomu se můj nápad líbí. :) Napsala jsi to hezky, kdyby tak tenhle pocit z tomboly měli všichni 8)

  A jinak přesně tak, jak to vyjádřila Cerri, nemůžu s těma věcma jen tak nakládat.. :)

  OdpovědětVymazat

Redakce Hadího krále vám děkuje za každý komentář. Vlastně neděkuje, to se jen tak říká... A nezapomeňte na slušnost!