pátek 31. října 2014

Halloweenský horoskop

Nějaká vyšší moc pravděpodobně nedůvěřuje tomu, co se píše v horoskopech, proto poslala redakčního běsa, aby se ho zbavil, ale nakonec jsme mu ho ze chřtánu dostali, to budiž důkazem, že speciálnímu halloweenskému horoskopu se věřit dá. Čtěte dál a zjistíte, co vás v tento den čeká, a třeba i zjistíte něco, co jste o sobě dosud nevěděli.

Vlkodlak
21. března – 20. dubna
Vlkodlaci jsou energičtí, bojovní a odvážní, někdy ale až bezohlední, přesně jako vlk v nich. Dokáží ukočírovat celou smečku, ale protože na letošní Halloween nepřipadá úplněk, tak by si tato stvoření měla dávat pozor na to, aby náhodou po někom nevyjeli nebo se mu nepokusili rozkazovat, mohlo by to totiž špatně dopadnout. V tomto období by ale Vlkodlaci měli očekávat osobní úspěch, kdy je jejich bojovnost, odhodlání a skepse dovedou až k vysněnému cíli, jenom pozor na lenochy, ačkoliv je tito lidé bytostně nesnáší, tak by s nimi neměli zatočit až moc zle. Nejen ve vlkodlačí podobě totiž mohou ostatním ublížit.

Upír
21. dubna – 21. května
Zrozenci ve znamení Upíra jsou trpěliví, klidní a tolerantní, někdy však jsou dost tvrdohlaví, neústupní a nestřídmí, rádi se obklopují drahými věcmi a když něco chtějí, tak si jsou ochotni počkat i několik desetiletí, jejich nesmrtelné existenci to nijak neškodí. Na Halloween by měli Upíři být nekomplikovaní, odhodlaní a přímí zejména v lásce, i když ji ale budou prožívat s intenzitou, tak si stále udrží svou mnohasetletou hrdost. A rozhodně nehrozí, že by na ně v nějaké uličce vybafl lovec upírů s dřevěným kolíkem, a to ani doslova, ani přeneseně, a i kdyby, tak jednak tím Upíři mohou utišit hlad, při případném pokusu dostat onoho lovce na správnou stranu Síly ani nebude potřeba hypnotických schopností, on se přidá rád.

Dvě dýně

22. května – 21. června
Jedinci narození v období vlády Dvou dýní jsou mnohostranní, komunikativní a inteligentní přesně jako dýně, ta může mít několik tváří a komunikovat všemi najednou. Kvůli tomu jsou však takoví lidé (nebo spíš tykve) nestálí, povrchní a roztržití, ne vždy si pamatují, co řekla která jejich tvář. Jedenatřicátého října dvě dýně většinou pomrkávají ze spousty oken, vzájemně si budou sdělovat svoje zážitky a co viděli svým typickým bohatým a květnatým jazykem, na druhou stranu je ale možné, že pocítí nerozhodnost nebo budou mít chuť někomu odseknout něco nepěkného. Třeba na nějaké ne moc milé ohodnocení jejich vyřezaného obličeje.

Ufňukaná Uršula
22. června – 22. července
Obecněji se toto znamení nazývá i Ufňukaným strašidlem, ovšem pro naše bradavické poměry mi přišla lepší právě Ufňukaná Uršula. Lidé narození v tomto znamení jsou citliví a vnímaví, nerozpakují se uronit slzičku nebo vytopit umývárnu, mohou ale být i náladoví a sebelítostiví, jsou si schopni vyčítat něco, za co nemohli, stejně jako Uršula svou smrt. Letošnní Halloween bude pro tato strašidla znamenat, že budou trochu hůře ovládat svoje emoce, možná by tedy bylo dobré zkontrolovat všechny odtoky v umývárně, případně množství papírových kapesníčků, zároveň je ale možné, že je překvapí nějaká nečekaná návštěva, která si ráda vyslechne nestranný názor na něco, co se Ufňukaných strašidel přímo netýká, ale něco o tom vědí.

ZLOřád
23. července – 23. srpna
ZLOřád je malý skřítek, který s oblibou vymýšlí nové a nové způsoby, jak škodit lidem, z toho se odvozuje i povaha jedinců narozeným v tomto znamení, jsou sebevědomí, odvážní a hrdí, nehrozí, že by od své podlé práce utekli, na druhou stranu ale mohou být až namyšlení, povýšení a egocentričtí. Postavení planet v tomto období ZLOřádům přidá jistou tajuplnost a bystrý úsudek, pokud se chystali uskutečnit nějaký plán, tak je možné, že si uvědomí, jak moc není dotažený a pokusí se ho vylepšit, aby se mohli vytahovat něčím, co kdy dřív nedokázali. Možný tím i ohromí nějaký předmět svého zájmu, jenž je dosud přehlížel jako tuctové škodily, kteří nepřemýšlejí.

Čarodějnice
24. srpna – 23. září
Čarodějnicí je myšlena spíš ta, která ještě někde ve svém sklepení míchá lektvary, než ta současná pokroková, protože ne všechny novodobé čarodějky jsou tak pilné, inteligentní a racionální, ačkoliv horší stránky jako přílišný detailismus nebo sobectví v sobě často mají i teď. Toto období je jedno z nejlepších pro míchání speciálních lektvarů, je možné, že lidé v tomto znamení objeví něco nového, co ale mohou udělat jenom na Halloween, a protože si nezapomenou zapsat, jak toho dosáhli, tak budou schopni svůj úspěch zopakovat i přes jistou nerozhodnost a nejistotu, která provázela jejich počínání. Ale hlasem podvědomí, jenž říká, že to určitě bouchne a zdemoluje to celou laboratoř, by se tito zrozenci neměli v tento den tolik řídit.

Čert
24. září – 23. října
Zrozenci ve znamení Čerta mají jisté schopnosti a vlastnosti, které by se jim při práci pro samo peklo hodily, protože bývají diplomatické, trpělivě jdou za vyhlédnutou duší a jsou jí sympatické, takže nakonec smlouvu pro peklo získají, na druhou stranu ale mohou být nerozhodné, ovlivnitelné a až moc rozvážné. Je možné, že i služebníci pekla podlehnou svodům lásky, aspoň na konci října, ačkoliv se to stane s jim příznačnou hrdostí a důstojností, je možné, že jiní Čerti půjdou ještě cílevědoměji a odhodlaněji za svými obětmi, protože na Halloween málokdo pozná, jestli se upsal nějakému potulnému mudlovi v převleku, nebo něčemu opravdu nadpřirozenému. A pak už je pozdě.

Pavouk
24.10. – 22.11.
Pavouci jsou energičtí, rozvážní, ctižádostiví a jako pavučina je obklopuje aura tajemna. Někdy si jdou za svým až fanaticky, když jim někdo jejich dílo byť jen trošku zkřiví, jsou schopní se pomstít, což naplánují do sebemenšího detailu, dlouho si pamatují všechny staré křivdy. V období Halloweenu si Pavouci budou jisti vlastní dokonalostí, kdy díky své dobré organizaci, s níž vědí, za jakou nitku ve své pavučině mají zatahat, dosáhnou svého cíle. Ten pro ně bude mít osobní význam, ale bude to pro ně i praktické a účelné, proto je tento den ideální pro uskutečnění jejích plánů, je totiž velká pravděpodobnost, že se vydaří.

Chrlič
23.11. – 21.12.
Chrliče jsou upřímné a nadšené sochy, které dokáží vesele okomentovat cokoliv, i když na první pohled vypadají jako kusy kamene, tak se podle toho nechovají. Jejich nadšení však může přerůst až ve chlubivost, fanatismus nebo přehnanou důvěru. Na Svátek všech svatých budou sršet optimismem, který jim nic nevezme, ať se stane cokoliv. Na druhou stranu by ale měli být opatrní, aby omylem neprozradili svět kouzel, protože je možné, že provedou nějakou neopatrnost a všimnou si toho mudlové, pravděpodobně je ale nenapadne, že to nějak souvisí se světem kouzel. V tomto období budou i laskaví, ovšem za to budou požadovat, aby je lidé obdivovali.

Havran
22.12. – 20.1.
Havrani jsou klidní, trpěliví a dokážou si počkat na tu správnou chvíli, kdy vyrazit za svým cílem, aby měli co největší šanci ho dosáhnout, a většinou se jim to daří, možná díky jejich rychlému a přesto nenápadnému letu. Jejich zápory je až přehnaná tvrdohlavost (ale pták bez tvrdé hlavy by to schytal hned po prvním pádu z hnízda), uzavřenost a chamtivost. Havrani budou poslední říjnový den ještě uzavřenější, netrpělivější a lstivější, proto to pro ně bude ideální doba na plánování a provedení odplaty někomu, kdo jim provedl něco zlého. Tito lidé totiž neradi odpouštějí, teď si tedy možná vzpomenou na staré křivdy.

Černá kočka
21.1. – 19.2.
Černé kočky jsou nezávislé, samostatné a originální, vystačí si bez čarodějky, která by je musela neustále hlídat a na oplátku ji nechávají ve své laboratoři samotnou, aby nepřekážely. Mezi zápory těch, kdo se narodili v tomto znamení, patří neklid, svéhlavost a nevypočitatelnost. Tito lidé budou poslední den v říjnu ještě přátelštější a více průkopnické, je tedy možné, že se tentokrát přidají ke své čarodějnici a možná jí i pomohou s prací, na druhou stranu ale bude snadné je ovlivnit její přesvědčení, proto by se s Kočkami o Halloweenu nikdo neměl dohadovat, protože by to mohlo tyto lidi donutit pochybovat i o věcech, které nesouvisí s tím, o čem se dohadovali.

Duch
20.2. – 20.3.
Duchové jsou neustále zasnění, proto si nejspíš nevšimli, že jednoho dne zemřeli a pak se vrátili, dokud jejich snový svět zůstává stejný, tak jsou šťastní. Jinak je to nesobecké znamení, duchové si váží svých přátel a obětovali by pro ně první poslední, mohou ale být i přecitlivělí, sebelítostní a ovlivnitelní. O letošním Halloweenu budou nejspíš opět snít a doufat v něco, čemu věří, přičemž je možné, že pokud si jich náhodou někdo nevšimne a projde jimi, byť jen maličko, tak je možné, že to ducha na chvíli probere a ten dotyčnému pěkně vynadá, ovšem v naději, že si ho příště všimne. Intuitivně totiž tuší, že je možné, že se něco takového příště nestane.

2 komentáře:

  1. Jej, fanatičtí pavouci, dokážu si představit! :D Ale škoda, že na mě nevyšla kočička! Nicméně absolutně geniální obrázky!!!! :))) Boží!

    Tydynka

    OdpovědětVymazat
  2. Juch, jsem upír!! +jde si stoupnout na slunce a zkoumat, jestli se třpytí nebo ne+

    OdpovědětVymazat

Redakce Hadího krále vám děkuje za každý komentář. Vlastně neděkuje, to se jen tak říká... A nezapomeňte na slušnost!