úterý 10. února 2015

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Antivalentýn v Hadím králi ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Taky už vám lezou krkem srdíčka, pusinky a přeslazené řečičky? Vítejte v programu "Antivalentýn v Hadím králi"! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

V konkurenčních periodikách můžete poslat svou valentýnku někomu, koho milujete až za hrob. A Hadí král přišel s něčím, co můžete poslat někomu, koho do hrobu dostat chcete (teoreticky).
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
V této akci máte jedinečnou příležitost předat prostřednictvím HK anonymní vzkaz vašemu úhlavnímu nepříteli, někomu, kdo vám poslal soví trus a mnoha dalším!
Jedinečná série antivalentýnek (ANTV) je tu pouze pro vás. Zašlete text ANTV v maximální délce 0,5 palce* i se jménem příjemce** do sovince Barbary A. Lecter nebo Cerridwen L. Antares, které vzkaz anonymně vydají ve speciálním článku.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
A to není vše!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Pokud zaplatíte na konto Zmijozelu pouhý srpec s heslem "ANTV" nebo "Antivalentýnka", budete si moci vybrat, do jakého antipřání bude váš text zasazen. Pokud srpec neobětujete, bude vám přidělena náhodná šablona ANTV (viz níž).
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ANTV 1
ANTV 2
ANTV 3

ANTV 4


♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Jakmile nastane den "AntiV", budou vaše přání nejen zveřejněna, ale rovněž bude zasláno echo do hůvince příjemcům tohoto milého vyjádření náklonnosti, aby nikomu jeho Antivalentýnka neutekla!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Těšíme se na Vaše láskyplná vyjádření.

Za redakci HK
Barbara Arianne Lecter
♥♥♥♥♥♥
* Stále jde o přání. Text se na něj musí vejít. Když někoho nemáte rádi, neměl by vám stát za více než za pár slov.
** Pokud bude příjemcem skupina, nebudeme obesílat všechny její členy, můžete zvolit max 3 jména na jednu ANTV, zbytek bude muset na HK stránky zavítat sám.
P.S.: Berte to s nadsázkou, nikoho pohřbívat nebudeme, stojí to moc peněz!

1 komentář:

  1. Wohoo, tak to abych už začala sepisovat seznam, aby se to do Antivalentýnu vůbec stihlo! :D Super nápad!!

    OdpovědětVymazat

Redakce Hadího krále vám děkuje za každý komentář. Vlastně neděkuje, to se jen tak říká... A nezapomeňte na slušnost!