sobota 31. října 2015

Dýňový trolloskop

Jestliže si myslíte, že je helouvín jen o koledování, tak si koledujete až příliš. Chcete-li vědět, co vás v tento radostný den (a jeho nejbližsím dnovém okolí) čeká a nemine, jste tu správně.

Duchové (21.3 – 20.4.)
Přestaňte strašit, nikoho to už nezajímá. Prostě odpočívejte v pokoji. A pokud svůj pokoj nemáte, angažujte se na pouti – tam vás jako atrakci jistě za nocleh zaměstnají.

Netopýři (21.4. – 21.5.)
Jestli si myslíte, že jen mávnete křídlem a bude po vašem, mýlíte se. Nejdřív se musíte všem hezky zamotat do vlasů a pak se vás nezbaví. Pamatujte na to!

Srostlé hlavy (22.5. – 21.6.)
Začněte myslet samostatně. Nikdo na vás není zvědavý. Ani vaši přátele ne. Čeho je moc, toho je příliš. A vy byste si to teď měli uvědomit!

Upíři (22.6. – 22.7.)
To, že někomu pijete krev neznamená, že jí někdo nemůže pít i vám. Dávejte si na to pozor. Když vás to přestane bavit, přejděte na krevní plasmu – prý je to teď IN!

Dýně (23.7. – 22.8.)
Nechte svých vůdcovských sklonů a smiřte se s tím, že dutou a vydlabanou dýni nikdo nechce. Budete sami a smutní. A přes to ani vozík od Gringottů nejede...

Bezhlaví jezdci (23.8. – 22.9.)
Řekneme vám to na rovinu. Jste nuly. Když se podíváte do zrcadla, nic nevidíte. Ono to bez hlavy jde těžko. Raději zalezte a buďte rádi, že si vás nikdo nevšímá. Beztak by se vás lidi jenom báli...

Frankensteini (23.9. – 23.10.)
Žádný učený z nebe nespadnul, a vy už tuplem ne. Sice není důležité, co je na povrchu, ale přiznejte si to, maminka vás v dětsví chytrou kaší rozhodně nekrmila. Pokud někde neseženete zlatou rybku, není vám pomoci.

Černé kočky (24.10. – 22.11.)
Víte, co se říká - když vám přeběhne černá kočka přes cestu, budete mít smůlu. Smůla však je, že vy jste ta černá kočka, nikdo vás nemá rád a každý se vám vyhýbá. Smiřte se s tím a radši už nikam nelezte.

Vlkodlaci (23.11. – 21.12.)
Nebuďte nevrlí, to je dávno passé a nikomu se to nelíbí. Zkuste dotyčnému vlézt na hrb, určitě to ocení. Ona by ani trocha šamponu a mýdla nezabila. Zkuste to. Doporučuje 1 vlkodlak z 10.

Plesnivé tykve (22.12. – 20.1.)
Měli byste navštívit doktora, protože to, co jste vydávali za lehkou otravu jídlem, nic tak lehkého zdaleka není. Jediní otravové jste tu vy, tak se sebou něco udělejte a najděte si nový koníček. Třeba prefektování, to prý pomáhá.

Zombies (21.1. – 20.2.)
Přestaňte se ploužit ulicemi a tančit zombie walk. Ani ty hadry už se nenosí. Zkuste váš styl nějak... oživit a místo shnilého mozku si dát třeba brokolici. Vegani jsou prý in, třeba zapadnete!

Čarodějnice (21.2. – 20.3.)
Neslétejte se, nebo byste mohly z toho koštěte sletět. A určitě nechcete slyšet ten dutý zvuk, který se ozve z vaší hlavy, protože pak vám to dojde - ani ta nejmocnější zaklínadla nezakryjí to, co je (nebo spíše není) uvnitř.


Vyvěštily z pražených dýňových semínek přelitých horkým ležákem Plesnivá čokožába a Rozšlapaná sušenka

2 komentáře:

  1. A kdo bude strašit, když mají všichni někam zalézt?

    OdpovědětVymazat
  2. Ti, co neuposlechnou cenné rady Trolloskopu.

    OdpovědětVymazat

Redakce Hadího krále vám děkuje za každý komentář. Vlastně neděkuje, to se jen tak říká... A nezapomeňte na slušnost!