pondělí 5. října 2015

Potkani zasahují i do úkolů!


Určitě to všichni znáte, blíží se termínová neděle a vy jste neudělali ještě ani čárku. Dokopat se k tomu je velice těžký, mnohdy i nadlidský výkon, a pak ještě něco sesmolit a odevzdat jako úkol? Zkrátka děs.


Mně se také nechtělo a jako správný flákač jsem to patřičně flákala. Jenže ouha, pravidlo ve FPP jasně znělo odevzdat úkol v první neděli termínu, a tak jsem svou lenost přemohla a pustila se do práce na úkolu.

Při té příležitosti jsem si vytáhla z klece své tři potkany, nechala je různě po sobě pobíhat a začala jsem konečně psát. Jenže co se nestalo! Ti malí uličnici (spíš velcí, aspoň v porovnání s holkami...) se mi pokusili všemožně do úkolu připisovat své vlastní poznatky. Často z toho vylezly věty typu: Cndldvylfosfkfkdvf hdkjdbd xldekfjdv.,,,,,,,,,,,jdkdkdvl a podobně.

Řeknu vám, bylo těžké to po nich pracně mazat, ovšem... pak jsem si řekla, že to jako správný flákač přece odstraňovat nebudu, maximálně se zmůžu na škrtání. A tak mi ti uličníci pomohli dopsat úkol, bez nich bych se nevešla do limitu protože jsem přece flákač!

A toto mě přivedlo na nápad psát články o životě s potkany. (A že se máte na co těšit!)

*

A s čím mi to vlastně pomohli? Vypadalo to nějak takhle:

Upisuji se ďáb... ehm... tedy... Vám, že se budu flákat a nic jiného než flákat. Úkoly budu odevzdávat nesvědomitě těsně na konci prvního termínu a ještě s tím budu otálet.
Slavnostně přísahám, že jsem připravena ke každodennímu flákání! Výklady budu číst sporadicky, budu je číst s flákačskými přestávkami a budu se všemožně rozptylovat svými potkany, kteří i nyní mi píší do úkolu mé přísahy.Slibuji a upisuji se Vám se svou přísahou, že zzzzzzzzzzzttř (potkan!) při čtení výkladů budu souběžně kecat ve Velké síni nebo budu trénovat na famfrpálovém hřišti, na postu chytače. To stejné platí i o psaní úkolů. Slibuji a přísahám, že úkoly budu psát jedině s potkany, kteří mi tu budou psát a já to tu budu muset neustále mazat... počkat... ne škrtat! Protože jsem přece správný flákač! Také Vám slibuji, že jako správný flákač použiju alespoň jednu omluvu úkolu a neudělám mimořádné úkoly!  vabnmmmmmmm vdkpjmů   bjjjjnbss
(Dlouho jim to nevydrželo, co? Zase se rozhodli mi sem psát! Inu, chtěj, abych byla zatraceně dobrej flákač! :D) Tak přísahám!


Pro HK Renée Carlisle (s bandou neukázněných potkanů)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Redakce Hadího krále vám děkuje za každý komentář. Vlastně neděkuje, to se jen tak říká... A nezapomeňte na slušnost!