pondělí 8. února 2016

♥♥♥♥♥Antivalentýn v Hadím králi podruhé♥♥♥♥♥

I letos máte příležitost poslat antivalentýnku někomu, koho ze srdce nenávidíte. Vítejte v programu "Antivalentýn v Hadí králi" podruhé! ♥

♥♥♥

Stejně jako loni můžete prostřednictvím Hadího krále poslat anonymní vzkaz všem svým nepřátelům, ať už profesorům, kteří vás obdařili trolly, těm, kdo vás pomlouvají za vašimi zády, nebo klidně i celým kolejím, proti nimž jste třeba prohráli ve famfrpálu či školním poháru.

♥♥♥

Váš text o maximální délce půl palce (přibližně 211 znaků) posílejte do sovince Lily Angeliny Johnsonové. Všechny antivalentýnky budou vydány čtrnáctého února v jednom článku a adresáti ještě dostanou upozornění do sovince, že na ně takhle někdo myslel (tak aby o to nepřišli).

♥♥♥

A pokud obětujete jeden srpec na zmijozelské konto a do vzkazu napíšete heslo "Anivalentýnka" nebo "ANTV", můžete si vybrat antipřání z letošní jedinečné kolekce, do něhož chcete zasadit váš text. Potom jednoduše připíšete číslo vámi zvolené šablony. Jestli se vám ale srpec zdá jako moc velký obnos, tak vám bude přidělena.

 ANTV 1 ANTV 2 ANTV 3 ANTV 4 ANTV 5
ANTV 6
 

 
ANTV 7

Žádné komentáře:

Okomentovat

Redakce Hadího krále vám děkuje za každý komentář. Vlastně neděkuje, to se jen tak říká... A nezapomeňte na slušnost!