sobota 10. února 2018

♥♥♥♥♥Antivalentýn v Hadím králi počtvrté♥♥♥♥♥

Máte už po krk přeslazených přáníček, srdíček, růžiček, zamilovaných dvojic a vlastně celého svatého Valentýna? Vidíte rudě, když vidíte valentýnskou výzdobu, slyšíte nový zamilovaný hit Celestiny Warbeckové nebo jen slyšíte někoho o tomto dni hrůzy mluvit? Už počtvrté vás slavnostně vítáme v programu Antivalentýn, kde se s ničím takovým v žádném případě nesetkáte. ♥

♥♥♥

Stejně jako předchozí tři roky můžete prostřednictvím Hadího krále poslat anonymní či podepsaný vzkaz jednotlivcům i skupinkám, jež nesnášíte, ať už to je proto, že vám dali trolla, porazili vaši kolej ve famfrpálovém zápase nebo na vás nebyli milí, ačkoli vy sami jste sršeli tím nejmírnějším sarkasmem a mysleli jste, že to stačí.
Upozorňujeme však, že program Antivalentýn funguje jako zábava – nemá sloužit ke zbabělému vyřizování účtů, k anonymnímu urážení ani k tomu, aby byla něčí práce veřejně shazována.

♥♥♥

Text vašeho přáníčka, který by se měl vejít do délky zhruba půl palce (tzn. kolem dvou set znaků, přece jenom jde o přání, ne o domácí úkol), spolu se jménem adresáta posílejte do sovince Narcisse Cineree do půlnoci 13. února. Všechna antipřání vyjdou v jednom článku v den čtrnáctého února a každý příjemce dostane navíc upozornění sovou, aby o své antivalentýnce stoprocentně věděl.

♥♥♥

V případě, že pošlete jeden srpec na zmijozelské konto s heslem „Antivalentýnka“ nebo „ANTV“, připište do sovy se zněním vašeho antipřání, do které šablony chcete zasadit váš text. Pokud jste Zpytlehněv Zďáblíkov a nezáleží vám na vizuálním efektu přání, bude vám konkrétní šablona přidělena náhodně.

♥♥♥

A jaké šablony jsme připravili tentokrát?

ANTV1


ANTV2


ANTV3


ANTV4


ANTV5


ANTV6


ANTV7


ANTV8


ANTV9


ANTV10


ANTV11


♥♥♥

9 komentářů:

 1. Miluji ta antivalentýnská přáníčka! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Šlo by udělat i pár nemorbidních pozadí? Něco jako ANTV 8? Ty se skutečným srdcem jsou fakt… neurazte se, ale odporný :D (pro mě)… nebo vlastně udělat víc čehokoliv co by na sobě nemělo opravdové část lidského těla, kreslenou krev nebo násilí? Ráda bych poslala, ale opravdu něco jiného než tohle :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A třeba ANTV 10 se zdá morbidní, či nikoli? :)

   Vymazat
  2. Dle mého názoru si lze vybrat i takové, které nemusí slabší povahy nijak znepokojovat, například číslo 1, 8 nebo 10.

   Vymazat
  3. Mezi námi, slabší povahy tady nemají co dělat. Nic, co souvisí se Zmijozelem, není pro slabší povahy.

   Vymazat
 3. A to jsme ty úplně nejmorbidnější vyřadili :D

  OdpovědětVymazat
 4. Budou někde k nahlédnutí ta úplně nejmorbidnější přání (ta vyřazená)??? Třeba až Antivalentýn skončí???
  Sally-Ann Olson

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo! Prosím prosím! Chceme speciální edici extra morbidních přáníček!!
   Lucia

   Vymazat
 5. …no tak to jsem asi hodně slabá povaha :D tak já si asi vystačím s tou 8 :D

  OdpovědětVymazat

Redakce Hadího krále vám děkuje za každý komentář. Vlastně neděkuje, to se jen tak říká... A nezapomeňte na slušnost!